| bebe1000 a întrebat:

Salutare! Cat de curand voi pleca in Roma si as vrea sa stiu daca a fost cineva recent? Daca da merita Roma pass (ce avantaje mai are? )? Cateva sfaturi? Cum ati gestionat programul? La ce atractii merita cumparate online biletele? Cam ce buget ar fi ok pentru 6 zile? Nu stiu ce sa va mai intreb orice sfat / indrumare / pont ar fi super benefic si va multumesc in avans!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

La toate atractiile la care ai posibilitate cumpara bilete online.
tin minte acum ceva ani cand am fost in Roma si aveam bilete online la Vatican am scapat de asteptat la o coada de vreo 2 ore.

| Fieraru23 a răspuns:

Eu n-am fost in Roma dar iti sugerez sa vezi si pe la tara in Italia ca acolo fac un vin foarte bun si sunt oameni cinstiti, mai ales ca sunt si cladiri romane daca te intereseaza mult istoria romana.