| Dragonfall a întrebat:

Salutari - am nevoia de nitel de ajutor cu planificarea unei calatorii. Pe scurt am nevoie sa fac un traseu Ploiesti - Pitesti in acceasi zi dus intors. Trebuie sa ajung in Pitesti in jurul orei 6 iar de intors as prefera ceva mai tarziu mai pe la ora 10/11 sau ma rog undeva pe acolo, ideea e ca va trebui sa stau prin Pitesti cam 2 ore. In cel mai rau caz raman in Pitesti pana a 2a zis si ma duc cu trenul in Bucuresti iar dupa aceia din Bucuresti in Ploiesti. Prin Google nu prea am gasit ceva concret am gasit niste autogari dar nu am vazut un program clar. Deocamdata planul este sa plec din Ploiesti in Bucuresti iar din Bucuresti in Pitesti iar ziua urmatoare invers, dar as prefera ceva foarte mult direct Ploiesti-Pitesti dus/intors in acceasi zi, cunoasteti ceva? am neveoie de un rasupuns pana cel tarziu marti seara 16/05/2017.

1 răspuns:
| cristi202 a răspuns:

"Ia-ma, nene!"
Faci ocazia pana la Tirgoviste, și de acolo prinzi pe cineva catre Pitești.
Chiar de stai la ocazie, tot îți ia mai puțin decat prin București. Dar pe relații scurte de regulă prinzi mașini.