| Robo2 a întrebat:

Tichetuul de imbarcare si biletul de avion trebuie scoase la xerox? Mai am nevoie de altceva in afara de acestea doua, check-in-ul il face firma online.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Tichetul de îmbarcare și biletul sunt același lucru și nu e neapărat nevoie sa le printezi, poți să le arăți de pe telefon.
Și da mai ai nevoie de un act de identitate cartea se identitate sau pașaport în funcție de unde calatoresti

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Le scoti la imprimanta nu la xerox. Sunt acelasi lucru.

| Anonimul151 a răspuns:

Le poți scoate la imprimanta, preventiv, pentru a evita orice fel de eroare a telefonului.

| Num?numescBrBr a răspuns:

De obicei nu este nevoie să scoți la xerox talonul de îmbarcare sau biletul de avion, dacă ai opțiunea check-in online.