| Woodsz a întrebat:

Unde e avantajos sa calatoresti in septembrie anul acesta daca e iulie si pana acum nu am putut sa imi fac planuri? Mai gasesc ceva sau e totul deja booked? Si in afara si in ro

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Teoretic, daca-ti faci rezervare /plata anticipata cu 2 luni inainte si pe perioada post-sezon de vara (de la mijlocul lui septembrie incolo), atunci poti gasi inca oferte chiar foarte bune (chiar la preturi sub jumatate decat in sezon).
Cauta si vei gasi!

| Holiday a răspuns:

Pentru septembrie inca gasesti cam unde vrei.

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Uita-te pe site-uri si vezi unde doresti sa mergi, cauta bilete de avion din timp si vezi daca gasesti preturi bune. Te astepti sa iti caute cineva? Nu te cunoastem si nu stim ce vrei de la o vacanta.

| Twana a răspuns (pentru Aasdfghj):

Exact răspunsul tău e bun!, Poate găsim ceva ce nu îți permite el sau nu i convine, și nu e vina noastră

| haileewatson a răspuns:

Normal ca gasesti

| carla2010 a răspuns:

La munte e frumos oricand, vara, toamna, etc big grin Imi place zona Bran-Rasnov si prefer sa inchiriez mai aproape de ziua in care vreau sa plec in vacanta, ca sa fiu sigura ca prind vreme buna. De obicei rezerv de aici https:ap.//cazarerasnov.ro Deci sunt mai rau ca tine, eu chiar rezerv pe ultima 100m, dar macar stiu ce ma asteapta cand ajung acolo laughing)