| alexx102428 a întrebat:

Unde este cel mai scump concediu dintre aceste 3 Tari: FRANTA, SUA, DUBAI!?

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Desi SUA este la 10.000 km, Australia este la 20.000 si chiar te costa o mana si un picior atat biletul de zbor cat si concediul.

suntserios
| suntserios a răspuns:

In Franța și Dubai zbori cu Wizz, in SUA cu viza care costa și cu avion care e minim 400euro biletul.

| sabin89 a răspuns (pentru suntserios):

"...și cu avion care e minim 400euro biletul."
Te referi la dus-întors?

| suntserios a răspuns (pentru sabin89):

Daca prinzi o oferta buna...

| sierra1 a răspuns:

Depinde de ce mănânci, cât timp stai și unde dormi. Deci nu poți compara prune cu kiwi

| ReddY25 a răspuns:

Toate 3

| Andrei0003 a răspuns:

Sunt mai mult că sigur că Dubai nu e o țară, dar asta ar fi cea mai scumpă variantă.

| suntserios a răspuns (pentru Andrei0003):

Compara puțin 1 săptămână la NY cu una in Dubai. O să ai o mare surpriza.

| SunsetTrance a răspuns:

In SUA este cel mai scump biletul de avion, pentru ca e distanta de 10. 000km+

in Dubai sunt cele mai scumpe obiectele din mall-uri, in rest au preturi normale la mancare, bauturi

in Franta o paine costa si 10 euro, multe figuri pe ei avand in vedere ca Parisul cred ca are mai multi sobolani decat orice alt oras din lume, cot la cot cu New York

| Banned993218 a răspuns:

Dubai e cel mai ieftin din cele 3.

| vasilegiolgau a răspuns:

SUA