| LisaJulie a întrebat:

Unde se mănâncă bine în Paralia Katerini Grecia? Nu am fost decât în Peloponez și câteva insule și merg pentru prima data acolo!

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Deschizi google maps, vezi ce e prin zona ta, te uiti la reviews si pufff

| MistarGoGu a răspuns:

Am fost în 2017! Low class! Muncitorime! În tranzit 8 zile! Am ajutat un coleg la un proiect cu sisteme de securitate la o fabrica în apropiere! Zona faina dar cam plictisitor!
Mâncare decenta dar nu m-a dat pe spate cu ceva!
Nu ca sunt eu băiat de salon și mananc la Hilton dar chiar e zona low sau mid class!

| Wolf1988 a răspuns:

Depinde ce inseamna se mananca bine pentru tine, grecii s-au adaptat pentru romanii care vor sa "manance bine "meniul este in limba romana, chelnerii inteleg limba romana si scrie mare Ciorba de burta si mititei la orice restaurant la intrare.
Ne-am oprit o zi cand ne-am intors din Albania, parca asa multi romani si galagie n-am intalnit nici in Romania.

| IonelFlorianUrzica a răspuns:

Nu mai manca mancare fast food! Este plina de calorii!

| LisaJulie explică (pentru IonelFlorianUrzica):

Cine spune ca vorbeam de mâncare fast food, tu ai ceva cu mâncarea fast food

| goguPatent a răspuns (pentru IonelFlorianUrzica):

Daca si mancara greceasca e fast food...

| IonelFlorianUrzica a răspuns (pentru goguPatent):

Tot mancare bogata in calorii este

| LisaJulie explică (pentru IonelFlorianUrzica):

Mâncarea greceasca e bogata in calorii? Pe bune? E cea mai sănătoasă mancare

| goguPatent a răspuns (pentru IonelFlorianUrzica):

Clar. Pestele la grătar e la fel de caloric că un burger de la Mc. Nu mai zic de salata grecească.