| Mirel1994 a întrebat:

Va salut! La inceputul lunii August, vreau sa merg la mare impreuna cu iubita mea si nu stim ce sa alegem dintre Eforie Nord si Costinesti. Am fost doi ani la rand in Eforie, ne-a placut foarte mult dar parca anul acesta am vrea sa incercam si in Costinesti. De precizat ca n-am fost niciodata in Costinesti. Merita? Sau sa ramanem tot pe varianta Eforie Nord?

Răspuns Câştigător
| Diana4you97 a răspuns:

Eforie Nord este mai dezvoltată și mai liniștită. Costinești este mult prea zgomotoasă. La Costinești vezi că ai intrare auto mai „grea" și este cu taxă.

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce va oprește să mergeți în ambele?

| LisaJulie a răspuns:

Merita sa mergi la Costinești! Chiar dacă este oarecum o stațiune pentru tineret, merita din plin, este mai multa lume, sunt mai multe localuri, cluburi și discoteci! Eu ma duceam mereu cu prietenii acolo când eram la liceu

| KovacsB a răspuns:

Cam tiganie in Costinesti. Unora chiar le place.

| LaviniuA a răspuns:

Mergeți in Eforie ca e plaja de nudi. E nevoie de tineret ca s-a umplut de pensionari. laughing plaja placuta

| HUAWEHUAWE a răspuns:

Ca o mancare bună.Ce sa faci, sa o iei tot pe aia? Daca mori de poftă iti iei tot aia, nu schimbi acum, iti potolesti pofta. Daca nu ai pofta de ea, mai incearcă si altceva si o sa-ti cumperi mancarea respectivă data viitoare.

| 1onur a răspuns:

Am muncit în eforie nord ca băiatul cu salteaua și făceam câte un suc și-l serveam la clienți este aglomerație rău mai ales nopțile sa aveți grijă că sânt multi care pune mâna la buzunare nopțile eu lucram la carusele și când dădeam și loam biletele la oamenii am văzut mulți care furau din buzunarele la oamenii sa aveți mare grijă în Eforie Nord. Distracție plecat sa aveți.

| 775bv8 a răspuns:

Nu știu, eu am fost mulțumită de ambele locații