| yonsoul a întrebat:

Va salut! O intrebare: Ce pasiuni aveti? Va multumesc si va doresc sa fiti cat mai preocupati de acest capitol PASIUNI

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Mie imi place inotul, cartile love struck si fotbalul.

Dar tie?

Bbybye

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Mersul pe munte, psihologia, basketul, fizica mediului etc

| funkydiva a răspuns:

Pasiuni? sincer, din totdeauna mi placut sa pastrez amintiri. amintiri, la modul atat fizic, cat si psihologic.
ex. imi place sa pastrez anumite bonuri de la Mc Donald's, din zile in care s.au intamplat lucruri, cum ar fi un flirt cu the one [for the moment ].

Nu stiu daca exista multe persoane care sa aiba astfel de pasiuni, dar as fi curioasa.

Tu ce pasiuni ai?

| ammodytes a răspuns:

Salut. Mie-mi plac herpetologia, cititul, sudoku, integramele si mersul la munte.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Ce pasiuni am? Iubesc muzica, tot ce îmi incanta auzul, trec peste orsice obstacol din viata ascultand si cantind si cateodata dansand in ritmul ei. Nu v-am spus stiu sa sunt la orga, acordeon, pian si totul e super.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Florile, cititul drumetiile...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place Muzica, Literatura, Geografia Va salut!

| AlinutzaRouz a răspuns:

Mersul pe munte, desenul, muzica, magia(si mitologia) etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum mai atins, mie imi place sa fotografiez, in general peisagistic.Asa ca de aici pornesc excursiile mai ales pe munte toate se leaga, pentru asta trebuie sa-ti placa natura
daca iti intra aceasta pasiune in sange nu te mai poti scapa.