| Akuryo a întrebat:

Am o prietena care are 5 pisoi foarte draguti si scumpi de 3-4 luni si ea intr-o luna se muta si nu poate sa ii ia cu ei, ati vrea sa adoptati unul. Pisoiasii sunt maidanezi, dar sunt frumosi foc. Sunt si suntem din Bucuresti.big grin

1 răspuns:
| bogdan2873 a răspuns:

Imi plac piscile si pisoiasi eu am 2 o pisca si un motan sunt foarte frumosi si au facut amandoi 3 puisori si i-am dat spre adoptie si toti au fost adoptati, si eu as mai vreau un pisoi dar sunt din dambovita si nu pot veni pana la Bucuresti special pentru un pisoi deoarece mai sunt si alti pisoi in oras foarte frumosi mai ales in gara si mai bine ii adopt de acolo! daca eram din Bucuresti poate ii adoptam