| anonim_4396 a întrebat:

Am o propunere si daca va alaturati sigur va va fi influentat modul in care percepeti viata.

Am o viziune a unui grup mare de oameni care sa valorifice adevaratele calitati si frumuseti romanesti, sa aducem inapoi la viata ce am fost. Voluntari sau doritori, cei ce au viziuni marete si entuziam pentru creearea unui mediu energizat, spiritual.sa actionam cu inima si sa stergem petele de pe imaginea noastra. PUTEM!

Voua cum va suna ideea?
Totul incepe cu voi si intentiile bune, dorinta de a va schimba pe voi in bine.

Daca doriti sa va alaturati viziunii mele si sa participam cu totii impreuna si sa ne impartasim ideile si experientele va invit sa ma contactati pe adresa de e-mail : andresi7@yahoo.com sau ne auzim pe mes.

7 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Detaileaza.

| Dismally a răspuns:

Pai da si tu mai multe detalii, ce anume vrei sa faci?

| NoOrdinaryHuman a răspuns (pentru Dismally):

In primul rand sa informez oamenii si sa le arat adevaratele valori romanesti, sa motivez si sa ofer sprijin.Si e ceva frumos pentru cei spirituali.

Răspuns utilizator avertizat
| Tarta_Marius_1988 a răspuns:

Iti urez succes

| Alpha4 a răspuns:

Nu stiu frate, dar nu cred.