| JMBMihai a întrebat:

Am o sora in germania care a stat acolo cu un barbat si a fost data afara din casa.va rog frumos sa o ajutati daca puteti sa o tineti pana sambata sa doarma undeva cand are autocar ca sa se intoarca spre romania.nu cunoaste limba, nu stie orasul nimic, este disperata si singura iar noi nu avem deloc cum sa o ajutam va rugam daca o puteti ajuta cu ceva si sa faceti un gest umanitar sunati o si ajutati o va rog din suflet ca doarme pe o banca in parc. 004915225792786. va multumesc din suflet.sunati o cat mai urgent daca puteti face un bine pentru ca e disperata plange incontinuu. te rog fa ceva daca poti

Răspuns Câştigător
| katy2010 a răspuns:

Unde in germania? eu sunt in Parchim.

3 răspunsuri:
| Cumătru de la Galați a răspuns:

Ce a făcut în Germania? A fost la produs?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru situatii de acest gen s-au inventat ambasadele nu cersetoria pe net!
Inclin si eu sa cred ca nu se ocupa decit cu " sportul extrem "!
Secţia Consulară a Ambasadei României la Berlin
Adresă: Dorotheenstrasse 62 - 66, 10117 Berlin
Telefon: + 49 (0)30 212 39 555
Fax: + 49 (0)30 212 39 199
E-mail: konsulat.berlin@rumaenische-botschaft.de
Program cu publicul: luni - vineri 08. 00 - 14. 00 ( adolf )

| RecycleBin a răspuns:

E cam lung numarul'thinking
=]]