| andreeaaaaaaaa a întrebat:

Am si eu gaura in buric de vreo luna si mi-a crescut carne vie. Ce trebuie sa fac? Ca nu vreau sa-l dau jos! Va rog spuneti-mi si mie!

7 răspunsuri:
| bluerose a răspuns:

Nu inteleg ce nu vrei sa-ti dai jos, buricul?

| alexandra_2644 a răspuns:

Depinde.........trece de la sine sau........doctorul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa astepti... poate iti mai creste si creierul... dupa aia sigur o sa stii ce-i de facut. Doamne ce fac unele ca sa arate cool...arata horror...

| florinel_8849 a răspuns:

Operatie si pui un cercel(percing) se poarta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa dai jos cercelul ca sa nu se infecteze mai rau sh sa te duci sa consulti un medic specialist

| Vitalie a răspuns:

Cred că ar trebui să te duci la un medic specialist. El îţi va da cele mai bune sfaturi în cazul dat, fiind în cunoştinţă de cauză.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ini primul rand spala-te zi de zi cu apa oxigenata si cu apa cu sare de cate ori poti si cu flocinolon... ce cercel ai timp de 1 an se tine de titaniu