| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa strang si eu semnaturi pentru inchiderea magazinelor de vise. ce ar trebui sa fac? presupun ca imi trebuie o foaie cu nu stiu ce pe ea... poate cineva sa ma ajute va rog?sad

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

La nivel local, prin dispozitia multor primari magazinele de vise au fost inchise deja! Exista si o initiativa legistlativa depusa de Mircea Giurgiu la Parmament.
Daca in orasul tau primarul nu a inchis magazinele de vise printr-o dispozitie, afla de la cei care strang semnaturile pe strada care ONG se ocupa de problema si du-te la sediu acestuia sa-ti dea formularele. Numai bine!