| euandreea000 a întrebat:

Aveti idee unde pot face munca voluntariat gratis? fara sa imi trebuiasca bac-ul sau studii superioare? sau experienta

6 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

Poftim acest linck si citeste'l,,, poate iti va fi de ajutor :
http://www.crucearosie.ro/......untar.html
Succes!

| anamaria91 a răspuns:

In general, pentru voluntariat nu ai nevoie de studii sau experienta sau chestii de genu...
Oradea - ECOTOP Oradea, ONG de mediu deschis pentru toti oamenii "verzi"!
Te poti implica activ in activitati legate de arii protejate, ecoturism, educatie pentru mediu sau impreuna pentru oradea.
Avem si un departament pentru tineri numit Clubul de Mediu unde se formeaza noii veniti si invata diverse lucruri ce ii intereseaza.
Esti bine-venit in gasca!

Think green!

| Parintele a răspuns:

Stiu unde poti face munca voluntariat contra cost. Cauta pe google.

| zorialbi a răspuns:

Daca esti din Bucuresti: http://provitabucuresti.ro/ daca nu, cauta pe site pentru ca exista sedii in mai multe orase ale tarii:)

| chipicao a răspuns:

Daca esti din cluj sigur iti gasesti daca imi dai mie un mesaj si esti ca si inscris intr-un ong(organizatie non-guvernamentala) de voluntariat cu copii mai multwinking