| IuliaLuiza a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care joaca jocul imvu. Intrebarea estebig grine ce atunci cand scriu codul la jocul imvu nu imi merge si pun prima tara si tot nu merge am scris totul bine si codul dar atunci cand dau creare imi apare sa scriu din nou codul dc?

5 răspunsuri:
| Victor a răspuns:

IMVU, incearca sa protejeze useri sai.Incearca un cod mai complicat (dar pe care sa-l poti tine minte ). Exemplu:Iuli2694iza.Bafta! Funtita Plz.

| Mada402 a răspuns:

Schimba browserul daca esti in firefox inntra in explorer au am facut asa si a mers. Bafta!

| Mada402 a răspuns:

Pai schmba browserul adica daca esti pe firefox intra pe explorer si asa iti va merge! Dar te sfatuiesc sa-ti faci conturi numai pe explorer ca merge eu am 3 conturi toate facute pe explorer ca pe firefox nu merge.Succes in continuare

| Summerflake a răspuns:

Incearca un cod simplu fals. 12345 sau 123455. Daca nu schimba browserul. de exemplu din explorer in firefox. Daca nici asa nu merge e un bug de la ei.

| Summerflake a răspuns:

Schimba browserul