| Deyuuutzaa a întrebat:

sunt studenta la sociologie si as vrea sa fac voluntariat dar legat de domeniul sociologie, va rog sa ma anuntati daca auziti sau stiti ceva!:*

3 răspunsuri:
| arrriadna a răspuns:

De ce nu te orientezi la voluntariate pe ejobs, bestjobs, myjob? In plus, acolo poti afla si de proiecte scurte, de cateva zile (vei catiga atat experientza cat si niste banuti).

| chipicao a răspuns:

Daca esti din cluj iti recomand foarte mult un ong non-profit, non-guvernamental foarte bun.Nu-mi place sa fac reclama asa ca daca vrei sa afli cum se numeste da-mi un mesaj.Si eu fac parte din acel ong

| Bine a răspuns:

Esti din Bucuresti? Sunt diferite licee din Bucuresti care au proiecte serioase legate de sociologie, ai putea sa le oferi elevilor o mana de ajutor.