| elena5stefania a întrebat:

as avea si eu o intrebare sau mai bine zis o rugaminte spuneti-mi va rog daca stiti un centru de animale ceva in genul sos animalele si daca se accepta voluntari! daca stiti vreau toate detalile!

2 răspunsuri:
| ATHOS a răspuns:

Adreseaza-te Asociatiei Chinologice din judetul tau. Cu certitudine vei fi indrumata spre o fundatie care se ocupa de protectia animalelor.
Bafta!

| Killer1234 a răspuns:

Exista un site cu protectia animalelor iti faci cont si intri in grup dar momentan doar online participi pentru ca nu sa fondat cum ar veni un club este doar online www.anima-sos.ro