| anonim_4396 a întrebat:

Buna happy! Vreau si eu niste idei de idurihappy ceva mai "la moda"(ceva in engleza cu culori nu stiu exact, astept niste pareri )happy nu am nici`o ideestraight face. Poate aveti voi... mersihappy

22 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Crayzy_woman/man cool_girl vise_colorate nebun_din_nastere angel_or_demon

| radu a răspuns:

Pai daca iti faci un id sofisticat nu vei fi cu nimic mai buna. deci eu te-as sfatui sa iti pui oricum ceva amuzanthee hee ...eu am scris primul lucru care l-am vazut pe geam... laughing era un tir cu fruti fresh si mi-am pus tutyfruty tongue. ai putea sa-ti pui niste lucruri care te reprezinta. daca nu te cunosc nu stiu ce tias putea sugera

| Tourniquet a răspuns:

COLOr.TOwn

Happiness.KiD

Green. Butterflies [sau ce culoare-ti place...].

Chocolate.princess

Creizi.Kid_Yeah [rolling on the floor]

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Jjhrfjjnf

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Girlemo_princces3, bagheta. fermecata[in engleza], scumpikutza numele tau, bether.thang.drugs, moda. wqxo. sperty

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Super idei Krisi!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai poti si Kidda.Kidd EmO.Kidd NeBu_4eVer si mai multe tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna vreau si eu va rog idei de id-uri:d, ceva in engleza happy momentan nu ma pot gandi la nimic. Pe mine ma cheama Ana-Maria Daniela dar prietenii imi zic ana sau anutza sau aniska insa nu vreau neaparat cu numele meu. Daca aveti vreo idei id+ul meu este fetitza_cu_ochii_caprui96 sau mi le lasati aici. Multumesc anticipat :* Sper sa aveti voi vreo idee puppy dog eyes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau si eu un id si nu am nicio idee ma cheama daiana

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Star_in_filme_porno...laughing nu mai am idee

| Doddel a răspuns:

Think. pink

| aniohetova a răspuns:

Happy.rainbow; lovely. orange; redtie. love /redtie.smile; happy.smile; be.happy; colourful.life;... poti schimba culorile. :p

| alexxandra a răspuns:

Roses_pink2010
(sau alte culori si flori)

| antonia12 a răspuns:

Cool_star_dool
girl_cool_baby
rock_trendry_cool_miley_lory

| xitty a răspuns:

Blue. bubble

pink_playboy-girl

funky_black_bitch

| Dumb0 a răspuns:

Fancy_punky (fancy inseamna foarte colorat) cauta pe google la imagini "fancy" si o sa vezi ce inseamnawinking sper sa iti placa big grin

| Cerasela001 a răspuns:

Buna >:d:d< >; ddddddddddd

| madalina_6410 a răspuns:

Girl_lov3_pinck

| madalina_6410 a răspuns:

(numele tau/porecla)_si_maximilian_hip-hop

| madalina_6410 a răspuns:

Marijuana_my-life

| 123456789012345678901234567890 a răspuns:

Skumpy_girl, love_me, pretty_doll, little_love, are_beautiful, passionate_love, tiny_baby, little_girl, emo_girl009, fun_rock, i_love_you, si daca mai vrei si mai noi contacteazama pe id meu : costan_iuly

| Izzy_3019 a răspuns:

Nu iti dau nikio idee dar til daau pe al meu [ aa. dixide ] kiss

Întrebări recente