| anonim_4396 a întrebat:

Caut persoane care să scrie pe un blog articole legate de ecologie (se poate şi alte domenii dar in principal ecologie). Blogul este: http://copaculverde.tk. Cine este interesat?

9 răspunsuri:
| ady16 a răspuns:

Salut imi poti da adresa te de mail. Cred ca te pot ajuta.

| Aly_5702 a răspuns:

Si...cum am putea sa te ajutam?
Adicathinking vrei sa iti dam materiale sau sa ne dai materiale si noi sa ti le punem pe blog?
As putea eu sa te ajut, dar depinde cu ce.happy

| Aly_5702 a răspuns:

Ok...Adica,eu,imi fac propriul meu blog cu articole legate de ecologie si vom pune un link sau ceva ca sa facem legatura intreblogul meu si blogul tau?

| inutzza21 a răspuns:

Eu as fi interesata, ce am de facut pentru o invitatie?happy daca te ajuta adresa mea de email e lupsasorina@yahoo.com sau facebook. daca mai ai nevoie de ceva trimite un mail happy

| Nutu2000 a răspuns:

Pai eu ma gandeam sa devii autor pe blog, sa iti postezi materialele tale cand vrei, cum vrei si doar atat. Eu sunt singur si am incercat sa postez cat mai multe dar daca nu mai e nimeni care sa mai adauge alte articole eu nu pre mai fac nimic. Daca mai e altcineva intereseat si care sa ma ajute, atunci lucrurile ar sta altfel.

| Nutu2000 a răspuns:

Nu... Eu iti trimit o invitatie pe blogul meu iar tu te inregistrezi pe el si devii autor. Dupa ce ai devenit autor poti sa iti publici articolele tale fara sa iti faci blog sau altceva. Intelegi? Daca e ceva ce vrei sa ma mai intrebi lasa un mesaj aici sau pe blog la adresa http://copaculverde.tk. Daca vrei sa vorbesti direct cu mine pe mess intra pe pagina asta si gasesti aici un Pingbox: http://copaculverde.blogspot.com/......-doar.html

| Nutu2000 a răspuns:

Adresa mea de e-mail e younutu@yahoo.com dacă e ceva poți lasă un mesaj și pe blog și am să-ți răspund.

| iarinap a răspuns:

Salut.mailul meu e iarinap@yahoo.com.in caz ca mai e valabil anuntul, sunt interesatahappy

| giorgiana_6659 a răspuns:

Daca anuntul mai este valabil, eu sunt interesata, iar adresa mea de mail este giorgiana_alex@yahoo.com