| browneyedgirl a întrebat:

Ce activitati extrascolare sau de voluntariat imi recomandati daca vreau sa urmez dreptul?

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Eu iti recomand sa inveti bine si sa faci fata cu brio examenului de admitere in facultate, care nu este conditionat de nicio activitate de voluntariat. Daca nu, mergi linistita la o facultate privata, daca te tine buzunarul si ai spirit de aventura.

| browneyedgirl explică (pentru neutrino):

Aveam de gand oricum sa invat bine pentru bac si admitere, dar ca sa aplic la o facultate din strainatate nu trebuie doar sa am note bune ci sa am si activitati extrascolare si altele de genul.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Dupa ce urmezi dreptul poti face voluntariat ca avocat pentru familiile nevoiase

| browneyedgirl explică (pentru besleaganicolaecosmin):

Mă refeream înainte de facultate, citește si tu întrebarea.