| cici_6785 a întrebat:

Ce stiti despre site-ul www.cerseste.ro? L-am primit pe mess

Răspuns Câştigător
| elena a răspuns:

Am deschis site-ul acum, este interesant, nu m-am documentat prea mult, se pare ca este tot pentru a ajuta, material si nu cu sfaturi persoane nevoiase. Multumesc din suflet pentru informatie.

6 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu pana acum nu am auzit de el dar am observat ca este foarte interesantwinkingMs ca l-ai impartasit cu noi big grin

| CrucifiedCountess a răspuns:

Mdarolling on the floor si sunt admin pe elrolling on the floor

| GreenSky a răspuns:

Pffff...auzi k cere si ti se va da...laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Site de milogilaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bizzare a răspuns:
Site de milogi

Sa nu ne pripim cu afirmati, sper sa nu ajungi niciodata in situatia de a cere, cersi, in adevaratul sens al cuvantului.

Pentru cine nu e lamurit il astept cu intrebari la id: idcerseste.

O seara placuta.

| ilie a răspuns:

Este un site unde poti cere sau da celor care au diferite nevoi.