| roxy1direction4ever a întrebat:

Cine imi poate da si mie niste sloganuri pentru un proiect despre ecologie (diriginta mea este prof. de bio asa ca toata ziua ne aminteste de ecologie si trebuie sa facem multe proieste.)
Si cine imi mai poate zice din ce materiale reciclabile as putea faca i cincanitoare?

Răspuns Câştigător
| doscadyxy a răspuns:

Sall, un slogan pe care l-am folosit si eu avand de facut un proiect despre "poluare apei" este: "Apa trece, gunoaiele raman". Iar daca vrei sa faci ceva din materiale reciclabile iti recomand: recipiente de plastic, dopuri, peturi de sticla, pungi, e.t.c. Ceea ce trebuie sa faci este sa-ti pui iaginatia la contributie. Succes. happy