| Danut3s20 a întrebat:

Cine ma poate ajuta sa castig mouseul asta cu voturi?straight face habar n-am cum sa fac rost de voturi usor ca nimeni nu ma baga in seama cand le spun sa imi dea un vot ii rog cu frumosu ii amenint cum pot sa fac sa castig mouseul ala? fundabig grin si plz dai si voi vottongue

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Cine dracu sa iti dea ma vot? nimanui nu ii pasa de spamul tau!

| daηă a răspuns:

Ce mouse?

| adriana543768654567895334 a răspuns:

Pai dane si noua un site ceva unde sa dam vot. sa dam clic pe ce dam clic?

| alexutza003 a răspuns:

Te-as ajuta cu cea mai mare placere daca ai da si un link

Răspuns utilizator avertizat