| Marian_Rodica_1984 a întrebat:

Cine stie de ce muiltiplaer mainicraft nu merge:nu se concteaza la servar ca si rust
si inca ceva:cine vrea sa joce cu mine multiplaer daca rezolv problema?

Răspuns Câştigător
| BogdanFRD a răspuns:

Uite un tutorial cum sa joci minecraft cu prietenii, este foarte simplu: http://youtu.be/hqArEfJbr7M

8 răspunsuri:
| BogdanFRD a răspuns:

Si eu m-am apucat de minecraft de curand, daca aflii cum se joaca multiplayer poate jucam impreuna, lasa un id de mess sa te contactez.

| Marian_Rodica_1984 explică (pentru BogdanFRD):

Bine

| Marian_Rodica_1984 explică (pentru BogdanFRD):

Sa stii ca eu am minecraft 1.7.5

| BogdanFRD a răspuns (pentru Marian_Rodica_1984):

Tot 1.7.5 am si eu.

| Marian_Rodica_1984 explică (pentru BogdanFRD):

Super

| Ionutz_Leonard_1995 a răspuns:

In primul rand nu se scrie "mainicraft"laughing tongue.Eu am inceput sa joc de la versiunea 1.5.2 si merge multyplaier...nustiu ce sa spun. Poate nu-ti merge tie bine sau e vreo problema.Multyplaier nu multiplaer laughing