| Aleeeee_7705 a întrebat:

Cine stie sa-mi spuna ce vom face la ora de Educatie Ecologica fiindca multi din clasa noastra a ales aceasta optionala straight face

Răspuns Câştigător
| Castorul a răspuns:

Cel mai probabil o sa discutati despre importanta conservarii mediului, cum sa reciclati etc. Oricum nu trebuie sa iti faci griji, sigur nu va fi nimic dificilwinking

2 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Mai bine se introduce educatia sexuala ca materie obligatorie laughing Sincer e mult mai benefic si folositor pentru majoritatea celor intre 12-16 ani.

Educatia ecologica. legat de protejarea mediului, reciclare etc.

| Anhi a răspuns:

Veti vorbi despre materiale retele...chestii ciudate