| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa deblochez o pagina de Word? Am dat copy paste unei poze de-a mea si mi-a ramas pe pagina principala si nu o mai pot sterge. Am dezinstalat Word, l-am reinstalat, a mers la inceput, iar acum iar nu mai mergesad Ce ma fac? Imi trebuie de urgenta o solutie! Va rog, daca stie cineva...

1 răspuns:
| georgesur a răspuns:

Pe acest site se obisnuieste ca la o intrebare sa se dea un raspuns complet "pe linga" si sa primeasca si funda.(http://www.tpu.ro/......nale-sunt/ )
Asa ca incerc si eu!(desi nu ma dau "anonim")