| PRoMeTHeUM a întrebat:

Daca ar fi maine alegeri pentru Mr President pe cine a ti vota si de ce?
Rasp. meu e Dan Diaconescu. mi se pare super ok. astept si alte pareri

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
16 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Pe oricine ai vota, toti sunt la fel.

| Ramonaaaa a răspuns:

Daca as avea dreptul la vot,as vota ca presedinte un om care,asa cum zice si @XeNON sa nu fie corupt si care sa incerce,pentru inceput,sa scoata tara din criza,sa faca ceva pentru mediul inconjurator si sa aiba puterea de a schimba mentalitatea unor anumiti romani care,prin gesturile si comportamentul lor,indeamna la discriminare,prostitutie, rasism, etc.

| desisdana a răspuns:

Pana acum nici un presedinte nu a facut mare lucru...dar cred ca ar fi destul de tare daca ar iesi diaconescu, pur si simplu din cauza numelui:ca se termina in "escu".si cum Romania numai de presedinti cu "escu " a avut parte, e o chestie interesanta

Răspuns utilizator avertizat
| Zangetsu a răspuns:

Mircea badea
chiar daca a spus ca nu va intra vreodata in politica

| LuizaaxD a răspuns:

Eu as vota ori guess who ori puya ori cabron ori bug mafia ori parazitzii fiindca astia din partid is varza taiata in 5

| ȚiganTranspirat a răspuns:

Eu Băsescu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vota pe cine nu cred ca o sa iasa presedinte happy pentru ca nu prea imi pasa...Toti cei care se cred competenti nu pot conduce un grup de gaste la balta...Mai ales dan diagonescu.As vota becali.LOL

| mistikk a răspuns:

As pune stampila pe toti sa nu se supere niciunulwinking

| Kamakura a răspuns:

Eu Dan Diaconescu

| ThinkPinkBb a răspuns:

Mircea Badea, daca ar intra in politica!

| Cristiana2011 a răspuns:

Sincer as vota tot Dan Diaconescu. Cred ca va schimba tara asta de nimic, am iesi` din criza. Sus cu Dan Diaconescu!; x

| dan3nd a răspuns:

{sa fiu direct} Va cacati pe voi @XeN0N "desi e greu sa intalnesti asa ceva in Romania" bai fratilor nu va inteleg... daca asa credeti voi ca doar Romania...

| sweetgirl22 a răspuns:

laughing becali

| bandita a răspuns:

DAn Diaconescuuuu!

| Andrei_7614 a răspuns:

Daca vreti sa nu fie corupt si ce ati mai zis voi sa ajute lume si alea alea votati Vadim Tudor.