Întrebare recomandată | Wolfix a întrebat:

De la ce varsta pot fi voluntar FITS (Festivalul International de Teatru de la Sibiu)?

7 răspunsuri:
| AlexStefan1 a răspuns:

13 -14 ani

| xrapalexx a răspuns:

Cred ca de la 13-14 ani..vei primi o declaratie pe care parintii tai o vor semna cum ca sunt de acord.
Funda?!

| MrCereala a răspuns:

Daca ai sub 18 ani, vei primi o declaratie pe care parintii tai o vor semna ca sunt de acord. Mai simplu e ca nu iti trebuie o varsta anume. Daca mai ai intrebari, uite aici : http://www.proiect1200.ro/content/proiecte/voluntariat_fits/. Funda?

| Andrada301 a răspuns:

Daca nu esti inca majora si ai sub 18 ani poti deveni doar ca iti trebuie acordul parintilor...

| rozalin17 a răspuns:

Nu stiu.