| blackanddwhite a întrebat:

De unde pot adopta o pisica in Bucuresti? Am cautat pe mai multe site-uri cu pisici date spre adoptie, dar momentan nu am gasit, pentru ca isi gasisera deja un camin.
Va rog ajutati-ma pentru ca imi doresc mult una! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| DanielEne21 a răspuns:

In sectorul 4 langa piata sudului este un centru de adoptie. sper ca ti-am fost de ajutor

8 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Tocmai.ro

| AliceThai a răspuns:

De la tomberon happy

| dorin1995 a răspuns:

Exista magazin de animale matze catei papagali etc sunt multe funda? X:

| ArinaWolf a răspuns:

Pai existac centre cu animale abandonate de unde poti adopta sau poti sa cauti una prin cartier si sa-i oferi un caminhappy

| AneeM a răspuns:

Daca vrei, lasa-mi e mailul tau si iti voi trimite mail cu toate site urile, sunt multe si chiar ai de unde sa iti alegi o pisicuta.

| vipera12 a răspuns:

Cumpara una

| SuciuRoxana a răspuns:

Poti incerca pe,, e-pets''.