| anonim_4396 a întrebat:

E adevarat ca daca dormi pe spate visezi urat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

NU! Este total gresit! Visele depind de ultimele ganduri avute in minte inainte de somn. Poti dormi linistit in orice pozitie doresti.

45 răspunsuri:
| Antonimu a răspuns:

Nu

| antonemarian a răspuns:

Nu la a 2-a. Visele urate vin si daca esti pe burta.

| hândel a răspuns:

Nu. Cel putin in cazul meu. In orice pozitie m-as culca, cand e sa am vise d'asea, nu pot evita si nici n-as vrea, ca-mi plac cosmarele in care eu tai si spanzur. devil

| Silvia a răspuns:

Wow.eu nu dorm niciodata pe spate[cu fata in sus]...probabil de aia nu am cosmaruribig grinlaughing

| inna a răspuns:

Sa stii ca asa e.am observat si eu.Mereu cand visam urat ma trezeam si am observat ca dormeam pe spate laughing. Nu ati vazut si in filme? :d

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Visezi "urat"numai daca mananci mult, daca bei, daca faci sport, daca esti nervos...ai astea toate, daca se intampla inainte de culcare.multi recomanda sportul inaintea culcarii, total gresit.asa ca, daca vrei sa ai un somn "dulce"citeste o carte, bea un ceai, lapte nu-pentru ca mareste mucozitatea pulmonara si nu poti dormi linistit, o plimbare pentru a elimina stresul si toxinele si apoi la nani, si ai sa poti sa dormi si in cap! Raspunul meu a fost modificat de catre admini, nu de alta dar sa nu aveti impresia ca l-am sters eu.Multumesc Clau!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai cosmaruri daca dormi pe spate, deschizi ochii brusc si vezi pe cineva laughing si cand te pui iar la culcare sa vezi ce cosmaruri o sa ai devil.
by zui

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, dar eu daca dorm pe spate nu ma odihnesc bine. Ma trezesc obositwinking

mira
| mira a răspuns:

Nu se poate generaliza.

| Flav a răspuns:

Mai bine sa ai visuri urate decat sa dormi pe burta si sa te trezesti cu ceva in fund dimineata laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vad ca am luat si un stupid si nu pricep de ce. Eu nu spusesem decit cum stau lucrurile in privinta mea, daca dorm pe spate nu ma trezesc odihnitwinking O luam de la capat cu stupidele care ne arata citi stupizi ne voteaza cu stupide big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E chestie de antipatie bro, nu iti complica viata degeaba.eu zic sa nu te uiti sa vezi cine te-a votat, ai sa fii dezamagit!

| Ben. a răspuns:

Nu e bine! poti sa ai o erectie matinala; sa-ti cada pe piept si sa te sufoce!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O nu, nu caut niciodata vinovatii laughing Domnu cu ei. Cineva mi-a zis un banc azi, care se aplica la fix aici, cind vorbim de stupide date aiurea.
Mare ti-e gradina Doamne, poarta-i deschisa si prostii culmea, sar gardul laughing Si eu i-am spus ca normal, nu au loc toti pe poarta rolling on the floor

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu e adevarat happyEu nu prea am obiceiul sa dorm pe spate si cateodata tot visez urat.big grin Nu are nici o treaba pozitia in care dormi cu viselewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mumoasa taci mai ca iei stupide, n-ai vazut ca si eu am zis asa si am fost taxat? Fugi cit mai ai timp laughing Sau nu, ca deja ai postat, acum roaga-te sa nu apara iar omu cu stupidele si sa vada ce ai spus rolling on the floor

cami
| cami a răspuns:

Hai mah oh go on. Si daca dorm pe stanga, visez doar 1/2 din vis?

| domidoc a răspuns:

Aiurea. Dar poti sa sforai urat.Si vecinii sa viseze urat cu tine.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Asa e Sensei.Bro laughingEee lasa.Nu vreau sa supar pe nimeni. Mi-am sp doar parereawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mumoasa, pai si eu la fel. Mi-am spus doar parerea, cu ce am deranjat? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bro, imi cer scuze pentru stupid, am vrut sa iti dau folositor si inteligenti si din greseala am marcat stupid(din cauza vitezei), m am gandit cum sa repar dar nu am putut, nu a fost intentionat, imi cer scuze inca o data.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si mi se parea normal din partea ta sa discuti cu mine despre votul dat din greseala nu sa scrii aici, trebuia sa iei in considerare si alta varianta, in plus m ai facut si prost, ar fi randul tau acum sa iti ceri scuzewinking

| Dorinel a răspuns:

Dorm in toate pozitiile posibile si nici macar nu visez ceva...

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

@Sensei.Bro-Asa fac unii. Dau stupid degeabawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughing Nu. Daca dormi pe spate ai putea totusi sa sforai...

| daddy a răspuns:

Nu n-are nicio legatura cu prefectura
visele vin din creierul tau nu are importanta pozitia happy asa ca somn usor

| bonny a răspuns:

Nu=)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

PrinceofPersia pai asta-i altceva, din viteza am dat si eu stupide laughing Oricum, sa fi vrut si nu puteam sa vorbesc cu tine in particular, pentru ca nu scrie acolo si cine te-a votat. Acum insa iti dai seama ca daca ai nimerit din greseala votul ala nu ti se aplica si tie. Bancul se adreseaza celor care dau stupide cu kilogramul fara discernamint, fac exceptie cei care-si argumenteaza votul si cei care nimeresc din greseala. Asta nu mai trebuia explicat, se subintelegeabatting eyelashes

| Psihoyounger a răspuns:

laughingnu

Psihoyounger

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Raspunsul meu probabil ca a fost deranjant si adminii l-au schimbat partial, nu de alta dar simteam nevoia sa precizez ca nu a fost schimbat de mine.