| 2487283ioo a întrebat:

Este buna poza pentru un concurs de ecologie? Fratele meu mai mic a ales-o si de aceea nu cred ca se potriveste.Am sanse ca sa castig? Multumesc anticipat.
http://evenimenteco.ro/......yimage.php

Răspuns Câştigător
| SupradozaDeViseXD a răspuns:

Mie imi place cred ca ai sanse. Si ca sa-ti spun ceva despre viata: acea poza nu si-a pierdut din frumusete doar pentru ca fratele tau mai mic a ales-o. Doar pentru ca e mai mic nu inseamna ca e mai prost cum s-ar spune. Cred ca sti si tu proverbul " buturuga mica rastoarna carul mare". Uneori copii aduc solutii la anumite probleme, iar ei au inclinatii spre ceea ce e pur, divin, frumos ca sa zic asa.

3 răspunsuri:
| caporalul a răspuns:

Oau super eu cred ca e destul de buna
super pozele

| anutzica001 a răspuns:

O floare nu pre e buna pentru ecologie...

| 2487283ioo explică:

Multumesc de raspunsuribig grin Nu prea am stiut ce concurs este si de aceea nu cred ca voi castiga...Multumesc tuturor pentru incurajare.