| florin1979 a întrebat:

Exista vreo asociatie ecologica in jud. neamt unde m-as putea inscrie? si ce amanunte imi puteti oferi?

Răspuns Câştigător
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Mai Mult Verde. Te înscrii, poti să fii şi voluntar si când vor fi ceva acţiuni la tine în zona te vor anunţa :)
http://maimultverde.ro/

2 răspunsuri:
| daniela_9291 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, Mi se pare ca exista partidul eco sau ceva de genu'winking

| boyandme a răspuns:

Da... partidul ecologist (PAE) Partiul alternativa ecologista. Sunt multe activitati pe teme ecologicewinking.

funda