| anonim_4396 a întrebat:

Iubesc asa, mult un actor ca si iubit dar il cheama Frodo Baggins il iubesc asa mult si nu stiu ce sa fac sa nu il iubesc asa mult el nu e in romania dar va rog ajutati-ma cum sa nu-l mai iubesc asa mult pe Frodo Baggins?

9 răspunsuri:
| Bebll a răspuns:

Măi, cum să iubeşti un actor :o. Vaii recunosc şi mie mai îmi plăcea câte un actor, dar nici chiar aşa laughing pur şi simplu nu te mai uita la poze, filme cu el thinking Şi o să" treci peste" şi încearcă să îndrăgeşti un băiat de acolo de pe la tine. şi gata laughing

| Manne a răspuns:

Nu te mai gandi la el, sau la inele si stapani sau la strumfilaughing

| Gabriela0206 a răspuns:

Nu e iubire. E obsesie. Calmeaza-te si cauta baieti de nivelul tau, nu actori internationali.
Bafta! happy

| Saya a răspuns:

E doar o pasiune... o sa se consume si o sa treaca
cu cat te uti la poze si vezi filmele de mai multe ori te plictisesti de el si iti trece

| FeelingFine a răspuns:

Nu stiu ce sa zic.gandeste-te mai bine,vei vedea ca de fapt nu il iubesti, ci poate doar il admiri.Tu de fapt nu il cunosti si nici nu stii cum este sufletul lui, deci nu il iubesti cu adevarat.este normal sa admiri un anume actor, dar in unele cazuri aceasta "dragoste" a ajuns la sinucideri.Tu trebuie doar sa te distrezi cu niste prieteni din viata reala, asa poate ca vei uita de el big grin

| nimic pt nimeni a răspuns:

Uraaaaaaaat e!

| bya_7583 a răspuns:

afla cuvinte rele despre el

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce vrei sa nul mai iubesti? toti ne permitem sa visam la cineva
nu incerca sa-l uiti; iubestei scrie-i o scrisoare sau un mail; chestia e ca no sa-l uiti pana nu incerci sa consumi un pic din dragostea asta

| frodo7671 a răspuns:

Obsesie mai degraba zic, dar pana la urma poti sa iubesti pe oricine macar ca idol, cum sunt si eu idolu lui doaratat