| ribak a întrebat:

SAlut, cum au facut astia sa le apara filmul lor e facebook? Astazi am vazut, le apare de cand si.au facut contul, poze etc. Am incercat si eu, dar nu am reusit. Cum se face?

15 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fapt de o un fel de aplicatie care iti genereaza automat videoclipul
si mie nu mi-a facut doarce nu am decat cateva poze
si nici nu ma intereseaza imi pot creea un videoclip mai tare ca acesta si cum vrau EU

| xAlessia a răspuns:

Hei,pai da-i pe linkul-l asta
https://www.facebook.com/lookback/
;)

| ribak explică (pentru xAlessia):

Am dat, dar imi arata doar pozele mele.

| xAlessia a răspuns (pentru ribak):

Pai nu iti arata jos butonul de play?

| ribak explică (pentru xAlessia):

Nu, nu imi arata play.

| xAlessia a răspuns (pentru xAlessia):

Poate merge asa

| Sărmăluță a răspuns:

Eu am primit notificare de la facebook că a împlinit 10 ani și mi-au trimis să-mi fac filmulețul, dar nu l-am făcut deoarece mi se pare o prostie.

| ribak explică (pentru Sărmăluță):

Sincer si mie, dar am intrebat din curiozitate. pana la urma e o mare prostie :3

| Elena_Ivascu_1997 a răspuns:

Au spus ca nu au facut la toti deoarece sunt prea multi dar cred ca o sa faaca...acesta e un fel de cadou deoarece facebook implineste 10 aniwinking