| uzi123 a întrebat:

Salut TPU! Sunt din Bucuresti si pe timpul vacantei de vara sa fii interesat sa fac voluntariat doar ca nu stiu cum sa incep. Mi-as dori sa ma implic in curatarea orasului si a padurilor din arpopriere, plantarea de copaci si ajutarea copiilor din medii nefavorizate sau genul asta de activitati. Stiti cum as putea sa incep?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Mergi la Primaria orasului si vezi acolo ce se organizeaza pentru voluntari.

2 răspunsuri:
| LisaJulie a răspuns:

Sunt programe unde te poți înscrie, cel mai bine este sa verifici pe site-ul primăriei! Acolo sunt anunțurile!

| Yaesmin a răspuns:

Ca Jean.