| Valerian_Adrian_1996 a întrebat:

sunt nou pe acest sait

ma ajutati si pe mine joc metin2 ro de vreo luna si 0yang si as vrea sa ma ajutte niste persoane bune sa imi dee si mie macar ceva sa fac mai multi yang sau imi dee acea pers. ceva yang ca am nevoi URGENT

EU NU STIU CUM MEREU CAND FAC CEVA YANG PESTE 2MINUTE CAND LAS JOCU IN BARA „dispare tot"

pe acel cont de pe ARIES am LV 22 SI O ARMA +6 PE tabara albastra

ma ajutati si va dau orice
FUNDA!

MA AJUTRATI VREAU SA AM MACAR 10KK
VA ROG MULT
MA GASITI PE MESS : bugaauradi@yangoo.com

FUNDA! FUNDA! FUNDA! FUNDA!
PLS SA MA AJUTAI

3 răspunsuri:
| TheTimeKiller a răspuns:

Ce legatura are cu ecologia?

Răspuns utilizator avertizat
| izabell12345 a răspuns:

Buna, Valentin si eu joc ro insa pe pegasus vream sa-ti spun nimeni nu o sa iti dea 10kk fiindca bani pe ro se fac greu se munceste pentru ei nu e ca si pe privat daca vrei sa faci yang(bani) poti mineri iar apoi faci finisaje se vand foarte bine si faci bani frumosi.Succes!