| Lolituta a întrebat:

Sunt o eleva de 16 ani si vreau sa lucrez ca voluntar pe perioada verii in ori ce domeniu, imi poate sugera cineva niste fundatii sau niste proiecte in care ma pot implica?

Multumesc frumos si astept raspunsurile voastre!

6 răspunsuri:
| emmysweet a răspuns:

Am 14 ani, nu prea stiu ce sa iti spun. dar poti sa te oferi la un magazin de dulciuri sau sa ai grija de vreun copil cat timp familia e plecata nu stiu la munca. cred ca vei castiga ceva. la varsta mea mi se par destul de bune pentru maruntis daca vrei mai mult. nu stiu,, nu cred ca va accepta pe cineva tanar altcineva. nici ca vanzator, sper ca te-am ajutat

| BRG a răspuns:

Sărut mîna Nucușoara dacă ești din București, poți opta să lucrezi ca promoteriță pe hypermarketuri, asta bineînțeles dacă și fizicul te ajută, e nevoie de înălțime, frumusețe, și de faptul de a avea darul vorbirii, deoarece trebuie să explici clienților în ce constă promoția,cît ține și ce pot cîștiga, iar nu în ultimul rînd trebuie să stai în picioare, și de cele mai multe ori pe tocuri, care nu sînt deloc cele mai comode, mie promoterițele mi au spus că au fost nevoite să refuze anumite promoții(bine plătite) din cauză că nu puteau sta pe tocuri. O zi senină să ai și cu mult soare.Cristi.

| AnonYmouS_6470 a răspuns:

Daca esti din braila contacteaza-ma si te duc unde am fost si eu ca voluntarwinking o sa fi foarte impresionatawinking

| ioana310 a răspuns:

Daca asta vrei poti fi voluntar pentru tara lui andrei.Pt mai multe detalii intra pe www.taraluiandrei.ro

| Lolituta explică:

Mentionez ca sunt din Bucuresti

| Ada_9274 a răspuns:

Daca esti din Bucuresti anunta-ma si te voi implica intr-un proiect educational-cultural minunat care iti va aduce multe beneficii