| Dee_Dya_1997 a întrebat:

Trebuie sa dai proba daca vrei sa intrii la palatul copiilor bacau la canto? si daca da, in ce consta?

2 răspunsuri:
| Ella3133 a răspuns:

Fiind canto presupun ca va trebui sa canti ceva...

| Nitescu_Theodor_1995 a răspuns:

Canto=club. ca in orice clum, pentru a te inscrie, trebuie sa te inscriilaughing iei legatura cu profesoara de canto, te inscrii in club, s-ar putea sa si platesti lectiile, si apoi vezi prin ce metode premergatoare vei trece. presupun ca daca vrei la canto ai voce, si de aceea nu te mai itnreb in legatura cu acest lucru