| andreyuha a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un BMW525 TDS anul fabricatie 1995 cum credeti se merita sau nu? Sau mai bine sa imi iau un 525i?

6 răspunsuri:
| CookieTsang a răspuns:

Daca ar fi sa-mi iau un BMW mi-as lua seria x3 la doar 10. 000 euro ( e la reducere )

cauta detalii pe www.bmw.ro

eu am aflat de reducerile astea cand veneam de la mare si tata n-a crezut asa ca s-a uitat pe site...

sper sa gasesti ce vrei si sa o stapanesti sanatos/asa.

| danny_7173 a răspuns:

Crede-ma ca nu merita o sa ai bani de bagat in ea mai multi ca si cat ai dat pe sa o cumperi si vei regreta mai bine starngi usor niste banutzi si iei o masina la mana a doau veche de max 7-8 ani

| tribalwars a răspuns:

Sunt motoare bune de 2500cmc...Nu recomand diesel-ul pentru ca de obicei bmw-urile vechi au fost trase rau de tot. Iar dintr-un diesel nu obti ce vrei si de aceea au fost trase la maximum. Benzina e altceva e mai usor de controlat motoroul si intr-adevar obti ceea ce vrei. Recomand motorul pe benzina. Tata imi spunea cand lucra la service ca veneau aproape zilnic bmw-uri diesel cu motoroale plesnite. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu unu inmatriculat la 1000 euro negociabil acte lqa zii cautama pe nr 0754508600 ovidiu

| frvtel a răspuns:

Merita, numai sa fie recent adusa, kilometri cat mai putini si vezi motorul sa nu fie peste 2000 cm. cubi.

| fif2002 a răspuns:

Mai bine strangi bani si iti iei unu mai nou o masina de 15 ani nu merita cumparata, in special daca a fost condusa "pe drumurile patriei". Inca ceva, daca totusi iti iei masina du-o la un service si vezi in ce stare se afla daca problemele gasite nu te conving sa renunti macar poti negocia un pret mai bun.