| MaxEnergyzed a întrebat:

Ce parere aveti despre cei ce controleaza lumea,numiti iluminati? Eu am observat ca acei iluminati cum ar fi :Kesha,Justin Bieber,Jay-z,Beyonce,Britney Spears,Nicki Minaj, etc ne controleaza pe noi ca niste marionete.Am vazut multe mareriale ce demonstrau ca melodiile lor chiar il venereaza pe Satan.
Voi ce credeti despre iluminati?

3 răspunsuri:
| SolitarHacker a răspuns:

Nu cred Nimic despre asa ceva si nici nu cred ca exista ceva Iluminati numa zvonuri rolling on the floor)

| MaxEnergyzed explică (pentru SolitarHacker):

Iluminatii au luat nastere in anul 1500 si ei erau oamenii bogati ce doreau sa stapaneasca lumea.
Acesti iluminati au fost preluati de catre asa zisele "mari vedete"
Si fara indoiala exista...dar acum ar fi prosti sa iasa la suprafata si sa spuna:
-Noi suntem iluminati! Ar fi o mare porcarie
Dar acum crezi ce vreiwinking

| AsdfghjkI32 a răspuns:

Niște oameni fără talent care vor să iasă în evidență.