| Boncea_Maria_1990 a întrebat:

Bună,as vrea sa pun o comanda pe shein și am mai auzit pe online ca se pot împărții produsele în mai multe pachete,dacă a dat cineva o comanda pe shein de mai multe produse, cum v-au venit produsele?

9 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Daca comanda este prea mare atunci se imparte sau daca anumite produse (haine) sunt din categoria Quickship care vin mai repede decat restul. Mie mi-a venit o singura data cand am ales de la Quickship.

| Felissa13Eden a răspuns:

Mie mi-au venit intr-un pachet mai mare. Pot sa vina si in mai multe pachete in momentul in care ai cumparat, sa zicem, 20 de produse de la 15 magazine diferite. In general vin intr-un singur pachet, dar si daca vin in mai multe, stai linistita ca iti vin toate produsele.

| newaccountbye a răspuns:

Cele care au livrare rapidă, se separă în alt colet

| Madaxo97 a răspuns:

Bună, eu am dat multe comenzi pe shein si mi s-a întâmplat sa vina si in mai multe pachete, nu este nicio problema, nu trebuie sa plătești separat sau ceva, toate produsele vor ajunge la tine doar ca nu in acelasi pachet. La mine a fost cazul următor: unele produse imi apărea ca vin din Ungaria(probabil au ei sediu sau depozit ceva acolo si produsele alese de mine s-a întâmplat sa fie pe stoc acolo), aceasta au venit mai repede fiind deja pe continent, cred ca in 4-5 zile au venit, restul care veneau din China au venit mai târziu dupa 8-9 zile lucrătoare. Deci nu e nicio problema ca vin in 2, 3 pachete, produsele vor ajunge la tine, stai liniștită.

| ariel13 a răspuns:

E adevărat pot veni în mai multe pachete mi-e personal mi-au ajuns la diferență mică între ele iar produsele majoritatea sunt ok.

| nigja30 a răspuns:

Cu elicopetru

| d4r1q a răspuns:

Mie mi-au venit in 2 pachete separate pentru ca unul sau mai multe produse erau în categoria quickship