| andreiadrian12 a întrebat:

Cu tot respectul dar Uniunea Europeana dorea vroia pe buna dreptate sa dea liber pentru gospodarie pentru odihna tuturor vinerea,sambata si duminica,iar guvernul a respins liberele vinerea, sambata si duminica pentru comercianti! De luni pana joi ar fi suficient sa munciti, eu sunt obiectiv nu am niciun interes sunt casnic somer diagnosticat cu schizofrenie cronica paranoida.Sigur ca referitor la munca ideal ar fi ca cine vrea libere concediu sau certificat de handicap fiind neputincios inapt sa le obtina iar cine poate cine vrea sa munceasca sa munceasca.Adica nu dictatura ci democratie libertatate fraternitate.Atentie! Totusi tovarasul Nicolae Ceausescu avea dreptate cand construia blocuri de locuinte si darama casele cocioabele pentru ca la casa sunt invazii de celelalte virtuitoare,inundatii,caldura,frig,pericole de tot felul soiul, blocurile zgarie nori gen New York sunt recomandate si pentru spatiu si pentru siguranta sigur ca si blocurile de 4-8-9-10..etaje sunt bune pentru ca e grea deplasarea cu liftul in zgarie nori la etajele superioare.Si va recomand ca si tovarasul Nicolae Ceausescu constructia de fabrici si uzine,de spitale,farmacii,hipermarketuri, marketuri atat de stat cat si private practic un progres o evolutie economica.Si tunderea copiilor si uniforma scolara decenta si imbracati decent cei mari cu totii tunsi cat mai scurt nu prostitutie! Va multumesc pentru intelegere! Nu vi se pare corecta aceasta conducere?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nici tu nu știi ce vrei sa scrii, dapai noi să mai înțelegem ceva...

| SkandallKamataru a răspuns:

Iar nu ti-ai luat pastilele