| JJstyle a întrebat:

Buna seara,TPU. Nu am mai intrat de ceva timp aici,dar acum am nevoie de ajutorul vostru. Un baiat ma tot dispera,a venit si cu cutitul la mine acasa in miez de noapte si ma tot ameninta daca incetez sa vorbesc cu el. Am tot incercat sa ma indepartez de el, dar e imposibil. Sa merg la politie? Ce sa fac? Sau cum sa il fac sa vrea sa se indeparteze el de mine? Va rog,

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Trebuie sa depui reclamatie la politie prin care sa soliciti protectie si sa ceri sa fie emits un ordin de restrictie pe numele lui. Sau sa-l convingi ca esti infectata cu o boala infectioasa grava.

| JJstyle explică (pentru corbulalbrosu):

M-am decis sa-l iubesc si eu

| MidnightR a răspuns (pentru JJstyle):

In timp ce-ti spunea te iubesc cu cutitul la gat sau?