| anonim2536 a întrebat:

Ieri i-am facut iubitului meu un blow job si cred ca limba mea a atins lichidul preejaculator. După ceva timp, ne-am sărutat, dar nu ne-am atins limba și el și-a introdus limba în vaginul meu. Exista vreun risc de sarcina? Mentionez ca nu a avut ejaculari anterioare.

Răspuns Câştigător
| Felissa13Eden a răspuns:

Imi pare rau ca adolescentii nu primesc educatia sexuala necesara si trebuie sa invete de pe internet lucrurile astea. Nu ai cum sa ramai insarcinata. Acest lucru se poate intampla doar prin sex vaginal daca ejaculeaza inauntru.

| darrio2007 a răspuns (pentru Felissa13Eden):

Problema este ca nici de pe internet nu invata.
Ei discuta intre ei si daca unul sau una spune o tampenie, toti o cred.
Dar cea mai mare problema este ca mai contrazic si pe cineva care le spune ceea ce este normal.

20 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Asa proasta esti, doamne ce intrebari idioate, nu ramîi insarcinata decat daca el ejaculeaza in vaginul tau din poolă nu din limbă, ce varsta ai 5 ani?

| Atlas33 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Mor aici lesin aahah mamma mea.tu erai desteapta rau!

| Simpatic a răspuns:

Genul asta de intrebari si chiar intreaga categorie 'dragoste&sex' cred ca a fost creata special pentru jasmina si nivelul celor ca dansa! sper ca atunci cand dansa nu va mai fi pe aceasta minunata platforma sa fie mentionata in 'hall of fame TPU', pe o pagina dedicata celor mai ilustri 'trolli de clasament'! cei care nu au facut nimic altceva decat prin perseverenta sa intre ani de zile la rand, zi de zi si sa posteze aici aberatii! este un merit al lorwinking

| Hyperion7 a răspuns (pentru Simpatic):

Who is Iasmina?rolling on the floor

| Simpatic a răspuns (pentru Hyperion7):

Rusii o numesc Baba Yaga, la noi ea exista in folclor, adesea avem o vorba despre dansa " este baba calatoare care n-are sarbatoare"winking

| mihai69 a răspuns:

Nu, trebuie să îl pui să ejaculeze în vagin, în zilele fertile. Asă cum ați încercat voi, nu funcționează!

| Lupică27 a răspuns:

Prietena mea asa a ramas insarcinata, dupa ne-am casatorit si am plecat in luna de miere la cabana 3 ursuleti!

| darrio2007 a răspuns (pentru Lupică27):

Si s-a găsit cu cei 3 ursuleti?

| Lupică27 a răspuns (pentru darrio2007):

Da, am fost 4 urusuleti care am dat la ursoaica.

| darrio2007 a răspuns (pentru Lupică27):

Multumită ursoaica?

| Lupică27 a răspuns (pentru darrio2007):

Acu e, era nesatula.

| Miruna333 a răspuns:

Da, el poate ramane insarcinat. Nu esti amuzant

| Robert2526 a răspuns:

Am ras laughing) imi pare rau laughing)

Nu, nu ai cum sa ramai insarcinata asa

| filin a răspuns:

Personelor de genul le-aș revendica dreptul la *** dacă aș putea.

| Furnicarul a răspuns:

Ce ati facut voi e ca si cum ai conduce fara sa citesti legislatia...
Raspuns final : nu poti fi gravida!