| LarcerGHORANCH a întrebat:

Las Fierbinți va fi înlocuit sau nu cu Brigada Nimic?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Asa o fi oricum sunt filme proaste si Las Fierbinti si brigada de kk, nimic interesant

4 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Las Fierbinți este pe val. De ce l-ar înlocui?

| LarcerGHORANCH explică (pentru gabicoo):

Așa se zice:
De peste 11 ani, Las Fierbinți este un fenomen național. Personaje ca Celentano, Aspirina, Bobiță, Giani, Dalida sau Geanina i-au cucerit complet pe români, care au urmărit în număr foarte mare producția de pe PRO TV. Serialul a fost permanent lider de audiență până când anul acesta Chefi la Cuțite, cu Gina Pistol prezentatoare pentru ultima dată, l-a devansat.

În acest context, este posibil ca Las Fierbinți să ia o pauză și publicul să-și ia rămas bun de la Mihai Bobonete, Firicel sau Celentano. Nicio declarație oficială nu a fost făcută în acest sens, dar PRO TV tocmai a anunțat că au începutul filmările pentru un nou serial, Brigada Nimic, o comedie originală care promite să le ofere telespectatorilor mult umor și situații memorabile.

O gașcă de polițiști neadaptați lucrează împreună nu pentru a rezolva cazuri, ci pentru a le ține departe de ei. Într-un mod surprinzător, brigada reușește întotdeauna să le dea de cap.
https://news18.ro/......-5876.html
Dar este adevărat sau doar se zice?

| CLaludiu1234 a răspuns (pentru gabicoo):

Nu înlocuiește nimic, continua Las fierbinti, pentru ca Brigada nimic începe luni 20 mai, în locul lui clanul

| ReddY25 a răspuns:

E probabil

| LarcerGHORANCH explică (pentru ReddY25):

Dar adevărat? Se zicea că filmările se termină în 2025.

| CLaludiu1234 a răspuns:

Brigada nimic începe pe 20 Mai, următoarea luni după finalul la clanul, deci nu se va termina las fierbinti