| ZimkoBombardieru a întrebat:

Dacă mă înscriu la școală rutiera în iunie am șanse să iau permisul până de revelion?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cam 2 luni dureaza scoala, si in functie ce cît de repede inveti poti lua permisul in August, deci pune burta pe carte invata legislatia auto ca din ea vei da examenul auto, sa stii toate semnele de circulatie si sa nu ai emotii cand dai traseul alaturi de plitist, esti baiat sau fata? Ce varsta ai? Multa sanatate si mult succes la examen.

| ZimkoBombardieru explică (pentru CristiDinBucuresti):

Am inceput sa fac chestionare de acum două luni și reusesc sa le fac cu 23 24

| ReddY25 a răspuns:

Da,normal

| ioana748 a răspuns:

Ai toate șansele.
Succes.

| Madaxo97 a răspuns:

Daca iei din prima si sala si orașul, da, ai șanse sa iei pana la revelion

| RedMarr a răspuns:

Sper sa il iei. Apropo, cat mai e/te-a ajuns scoala?