| Hareanicolae a întrebat:

Caut textieri, persoane care pot compune texte la comandă, ofer bani, orice propunere este bine venită.

6 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Proza, versuri, despre ce discutam aici?

| Hareanicolae explică (pentru GabiDumitrescu):

Versuri pentru un cîtec, dacă ai ceva experiență, lăsămi o rețea de socializare pentru a discuta mai departe

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Hareanicolae):

Aveam cateva texte care s-ar fi pretat pentru muzici. As mai putea turna. Daaaar... despre ce gen(uri) discutam?

| Hareanicolae explică (pentru Hareanicolae):

Pop, hip hop

| Felissa13Eden a răspuns:

Despre ce tip de texte este vorba? happy

| Hareanicolae explică (pentru Felissa13Eden):

Versuri pentru un cîntec, dacă te pricepi in asta lăsămi un nr de telefon sau o rețea de socializare pentru a discuta mai departe