| Darja111 a întrebat:

Salut, am o întrebare, deci ultima data am avut ciclu pe 25 martie, venindu-mi mult mai devreme ca de obicei, iar după idee urmatoarea dată ar fi trebuit pe 25-28 aprilie, astazi suntem în 5 mai iar mie încă nu mi-a venit, nu sunt nici însarcinata, am durerea de sâni si secretie vaginala dar nu înteleg ce se intampla ca sunt cam îngrijorata

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| LisaJulie a răspuns:

Ce ai mâncat în ultimul timp?

| Sophia75 a răspuns:

Gasesti la farmacie test de sarcina, ieftin. Iti trebuie doar un pic de pipi si in 5 minute afli exact daca esti gravida sau nu. Asa, nu mai stai in stres.

| Darja111 explică (pentru Sophia75):

Nu sunt am facut 3 teste la interval de cateva zile

| Sophia75 a răspuns (pentru Darja111):

Daca nu se reglează in trei luni (sau si pana atunci) mergi la ginecolog, poate ai o dereglare. Si poate iti da sa faci si analize pentru tiroida sau alte dozaje hormonale. Doar ginecologul te va linisti si lamuri, mergi cu incredere, e de rutina.