| LisaJulie a întrebat:

Cam cât îți consuma aplicația Tik-Tok din date? Sunt printre puținele persoane care nu au instalat Tik-Tok deoarece mi s-a spus ca îți mananca mult din date și îți poate baga viruși pe telefon! Sa o instalez sau nu?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ramai la Instagram
pe tiktok e un continut mizerabil

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Da, tiktok consuma foarte multe date, pentru ca incarca permanent videoclipuri.
Virusi nu iti va "baga" in telefon, in schimb vei vedea foarte mult material prost, vei lua contact cu o comunitate 80% inculta si prost crescuta, care fie iti va induce idei gresite (daca te asemeni cu ei), fie te va enerva, iti va scadea increderea in omenire si in evolutie.

| cfrtobias a răspuns:

Instaleaza!

| ILikeBlackCats a răspuns:

N-o instala, si nu din motive de consum al datelor etc, ci pentru ca Tik-Tok da dependenta si greu mai scapi

| CLaludiu1234 a răspuns:

Tik tok și you tube consuma cel mai multe date, deoarece ambele redau videoclipuri, în plus tik tok îți ocupa foarte multa memorie interna, deoarece o sa ai multe date pe ea, mie imi ocupa tik tok 723 mb cu tot cu date, ca daca ar fi sa o instalezi evident ca nu îți ia 723 mb

| nigja30 a răspuns:

Eu mi-am luat ban permanent