| davidtm a întrebat:

Ce parere aveti de produsele SH?

6 răspunsuri:
| LeMousiqe a răspuns:

Bună.
Din moment ce sunt second hand,nu le-am încercat, dar le-am văzut şi mnh, mnh, bunicele, acum devinde de ele.
Numai Bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un produs sh=second hand presupune a nu fi primul proprietar, atât.
Personal, atunci când doresc să fac un upgrade(schimb) și îmi vând produsele actuale ce le dețin, aceasta sunt în stare perfectă (am grijă de ele) și la un preț ~60% din magazin (de cele mai multe ori chiar mai am garanție, etc).

Calificativul de SH nu ar trebui să te descurajeze deloc să achiziționezi un produs, atât timp cât proprietarul nu și-a bătut joc de acesta și nu semnifică nici o categorie privind calitatea acestuia!

| PRoMeTHeUM a răspuns:

Cred ca produsele SH sunt o solutie salvatoare de a economisi bani, este adevarat ca nu sunt chiar de bna calitate fata de cele din firma dar daca ai noroc sa gasesti un material bun te ai scos.

| Rusu_Cozmin_1995 a răspuns (pentru PRoMeTHeUM):

Depinde...un prieten si-a luat o pereche de adidasi de firma de la SH

| cosmin23a a răspuns:

Eu nu vad nimic rau in a te imbraca de la Sh, dar e societatea asta care pune etichete aiurea. De exemplu te vede un cunoscut la Sh, iti dai seama ca a doua zi stie toata scoala, dar ceilalti nu stiu ca si cel care te-a "parat" se imbraca tot de acoloclaughing. Parerea mea e sa nu luam in seama ce zic altii si sa ne imbracam cu ce vrem si de unde vrem. Bafta!

| davidtm explică (pentru cosmin23a):

Nu vorbesc despre haine, dar este o rusine sa-ti cumperi haine sh.
eu ma refeream la telefoane, masini, aparaturi etc.